Awaryjne otwieranie samochodów Dąbrowa Górnicza


Awaryjne otwieranie samochodów Dąbrowa GórniczaPOGOTOWIE ZAMKOWE – ZNA SPOSÓB NA ZATRZAŚNIĘTE KLUCZYKI W AUCIE
Pogotowie zamkowe świadczy usługi ślusarskie dla osób fizycznych i prawnych. Nasze usługi cenią sobie nie tylko firmy i instytucje, ale także osoby prywatne. Jesteśmy firmą, która wykona najtrudniejsze nawet zlecenia związane z zamkami. Naszą specjalnością jest awaryjne otwieranie samochodów. Takie zlecenia zawsze wykonujemy szybko, sprawnie i bez żadnych uszkodzeń samochodu.
 
OTWIERANIE SAMOCHODU? – PROFESJONALIŚCI W DZIEDZINIE
Awaryjne otwieranie aut to dla specjalistów z Pogotowia zamkowego w Dąbrowie Górniczej chleb powszedni. Codziennie wykonujemy podobne zlecenia. Jeśli także Państwu zdarzy się zatrzasnąć w pojeździe kluczyki postawcie na specjalistów. Kiedy otwieranie samochodu wykona doświadczony i profesjonalnie przygotowany do tego ślusarz, nie będą Państwo musieli zmagać się z dodatkowymi uszkodzeniami np. zepsutym zamkiem, uszkodzoną karoserią czy wybitą szybą. Co więcej, takie zlecenie związane z otwieraniem aut będzie wykonane bardzo szybko i sprawnie! Nie stracą Państwo czasu, ani nie będą musieli zmieniać swoich planów. Wystarczy zadzwonić do nas – tel. 666-276-222!
 
Awaryjne otwieranie samochodów zawsze traktujemy jako usługę priorytetową. Można ją zamówić z bardzo szybkim terminem realizacji – nasi ślusarze przyjadą zaraz po zgłoszeniu problemu w naszej firmie.
 
OTWIERAMY ZAMKI WE WSZYSTKICH AUTACH
Przed specjalistami z Pogotowia zamkowego z Dąbrowy Górniczej nie mają tajemnic żadne samochodowe zamki. Specjalizujemy się w otwieraniu samochodów najpopularniejszych marek w Polsce. Doskonale znamy zamki aut - FORD, SKODY, FIAT, CITROEN, BMW, MERCEDES, OPEL, RENAULT, VOLKSWAGEN i innych. Co więcej, awaryjne otwieranie aut wykonujemy także na luksusowych markach – takich jak PORSCHE czy FERRARI.

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Otwieranie zamków drzwi
- Montaż i wymiana zamków
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie

 
DLA PAŃSTWA PRZEZ CAŁĄ DOBĘ
Pogotowie zamkowe pracuje przez 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy tylko tego potrzebujecie!  Wystarczy do nas zadzwonić – tel. 666-276-222 i zgłosić problem, a nasi specjaliści przyjadą i błyskawicznie wykonają otwieranie samochodów.

Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:

Czeladź
Bytom
Rybnik
Będzin
Ruda Śląska

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Dąbrowie Górniczej. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami