Awaryjne otwieranie zamków drzwi Dąbrowa Górnicza


Awaryjne otwieranie zamków drzwi Dąbrowa GórniczaJak otworzyć zatrzaśnięty zamek?
Tak skomplikowanego zadania nie warto wykonywać samemu lub prosić o nie sąsiada „złotą rączkę”. Awaryjne otwieranie mieszkań potrafią wykonać wyłącznie specjaliści. Takie umiejętności posiadają ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym w Dąbrowie Górniczej. Wszyscy posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Dodatkowym atutem pracowników naszej firmy są narzędzia, do których mają dostęp – wysokiej klasy sprzęt umożliwiający bezinwazyjne otwieranie drzwi mieszkań wyposażonych w bardzo dobre i skuteczne zamki Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon, Salto i inne marki.
Warto pamiętać o tym, że dobrze funkcjonujący zamek to nasze bezpieczeństwo i nie należy dopuszczać do jego naprawy czy awaryjnego otwierania zamka nikogo, kto się na tym nie zna. Efektem takiej interwencji może być wtedy jedynie zepsuty mechanizm, zniszczone drzwi czy inne straty.
 
Zamki w samochodach także się zatrzaskują
Otwieranie samochodów to także skomplikowane zadanie. Dlatego tez warto powierzyć je specjalistom – na przykład ślusarzom z Pogotowia zamkowego w Dąbrowie Górniczej. To oni wykonają otwieranie drzwi samochodów wszystkich marek – od tych średniej klasy po auta marki Porsche czy Ferrari. Otwieranie takich zamków to robota dla fachowców. Jeśli powierzysz swój pojazd w ręce osoby niedoświadczonej możesz być pewien, że uszkodzi ona nie tylko zamek samochodu, ale cała operacja skończy się większymi stratami: wybitą szybą, pogniecioną karoserią, porysowanym lakierem. Taniej i bezpieczniej jest wynająć ślusarza z Pogotowia zamkowego w Dąbrowie Górniczej!
 
Inne zamki – też otwieramy!
Awaryjne otwieranie zamków przyda się nie tylko w przypadku drzwi mieszkań czy samochodów. Jednakże mechanizmy zatrzaskują się również w innych miejscach. Popularnym zleceniem, które wykonuje dość często Pogotowie zamkowej jest otwieranie zamków rowerowych. Co ciekawe, wzywani jesteśmy również do otwierania zamków w skrzynkach pocztowych czy otwierania zamków w piwnicach, kłódek itp.
W biurach dość powszechne jest gubienie kluczyków od szafek, zatem w ramach szeregu naszych usług proponujemy także otwieranie zamków w szafkach i szafeczkach biurowych. Jednym z najtrudniejszych zadań, z jakimi zdarzało nam się spotykać, jest otwieranie sejfów. Ale nawet z tak wymagającym zleceniem, jak otwieranie zamków sejfów ślusarze z Pogotowia zamkowego w Dąbrowie Górniczej radzą sobie doskonale!
 
24h na dobę
Ogromną zaletą prowadzonej przez Pogotowie zamkowe w Dąbrowie Górniczej działalności jest jej dostępność. W razie potrzeby wystarczy do nas zadzwonić – tel. 666-276-222 - a na nasza interwencję nie trzeba będzie długo czekać. Wszystkie zlecenia związane z awaryjnym otwieraniem drzwi czy awaryjnym otwieraniem samochodów realizujemy zawsze priorytetowo. Pracujemy przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu – także w niedziele i święta. Zapraszamy i polecamy się!

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Montaż i wymiana zamków
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Dąbrowie Górniczej. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami