Naprawa zamków Dąbrowa Górnicza

Naprawa zamków Dąbrowa Górnicza

Kogo wezwać do naprawy zamków? Pogotowie zamkowe!

Niesprawnie działający, zacinający się czy zepsuty zamek to dość powszechne usterki, które wymagają pomocy ślusarza. Gdy mechanizm zaczyna szwankować lub pojawiła się awaria zamka, warto wezwać ekspertów z Pogotowia ślusarskiego w Dąbrowie Górniczej, dla których tego rodzaju usługi są codziennością. Każde zlecenie realizujemy z należytą starannością, bezpiecznie, bezinwazyjnie i sprawnie. Wyróżnia nas wiedza, doświadczenie, indywidualne podejście do klientów, profesjonalizm.

Jak naprawa zamków Dąbrowa Górnicza to tylko z Pogotowiem zamkowym!

 

Zespół najlepszych ślusarzy

Pogotowie ślusarskie w Dąbrowie Górniczej codziennie wykonuje różnorodne usługi ślusarskie. Specjalizujemy się nie tylko w skomplikowanych zleceniach typu awaryjne otwieranie drzwi czy awaryjne otwieranie samochodów, ale również realizujemy naprawę zamków. Doświadczeni ślusarze z Pogotowia zamkowego codziennie reperują zamki różnego rodzaju, w tym zarówno klasyczne mechanizmy, jak i wykorzystujące najnowsze zdobycze technologiczne.

Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego jeśli ślusarz w trakcie realizacji zlecenia stwierdzi, że mechanizm nie będzie dalej odpowiednio zabezpieczał domu, jego naprawa będzie nierentowna bądź problem z awarią zamka może szybko powrócić, zaproponuje usługę, jaką jest wymiana zamków. Każdy z naszych pracowników jest w stanie wykonać ją od ręki, gdyż na wyposażeniu posiada zamki do drzwi różnych producentów: zamki Gerda, Dierre, Salto, Mottura czy Ikon. Pomoże także dobrać najbardziej optymalne w danej sytuacji rozwiązanie.

 

Serwis zamków w drzwiach

Podstawowym zadaniem zamków jest zabezpieczenie drzwi wejściowych przed ich sforsowaniem przez niepowołaną osobę. O zamki należy jednak odpowiednio dbać, w tym celu wykonując co jakiś czas serwis zamków. To usługa, o której wiele osób zapomina, a może ona uchronić przed zupełnie niepotrzebną awarią zamków.

W naszej ofercie znajduje się profesjonalny serwis zamków każdego rodzaju. Warto z niego skorzystać - dzięki temu mechanizm zamkowy będzie długo i bezawaryjnie, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

Skorzystaj z usług ślusarskich dostępnych cały tydzień

Pogotowie zamkowe działa na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic przez 7 dni w tygodniu. Do naprawy lub wymiany zamków przyjechać możemy w każdej chwili, w tym również w niedziele i święta. Dopasujemy dogodny termin realizacji usługi - nie zwlekaj, zadzwoń i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów: tel. 666-276-222

 

W zakres naszych usług wchodzą:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Montaż i wymiana zamków
- Usługi ślusarskie

 

Usługi wykonujemy również w innych miastach na Śląsku:

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Dąbrowie Górniczej. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami